0

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje startavo pusfinalio etapas, kuriame buvo sužaistos vienerios rungtynės.

„Vicente Calderon“ stadione susigrūmė Madrido „Atletico“ prieš Londono „Chelsea“. Nugalėtojas šiame susitikime nepaaiškėjo ir ekipos išsiskyrė be įvarčių.

Pirmasis kėlinys prasidėjo Diego Simeone auklėtinių spaudimu, tačiau aikštės šeimininkams pralaužti „Chelsea“ gynybos nepavykdavo.

Jau 18-ąją minutę „mėlynųjų" komandai iškilo rimta problema, kuomet po kampinio susižeidė vartininkas Petras Čechas, o čeką pakeitė 41 metų Markas Schwarzeris.

Per visą pirmąjį kėlinį nei viena ekipa neturėjo itin realų progų pasižymėti ir po pirmųjų 45 minučių rezultatas švieslentėje liko 0-0.

Antrajame kėlinyje žaidimas nepasikeitė, o „Atletico“ ir toliau ne itin pavojingomis progomis bandė pasiųsti įvartį į svečių iš Londono vartus.

60-ąją minutę šeimininkų saugas Diego sukūrė vieną pavojingiausių rungtynių epizodą, kuomet maždaug iš 20 metrų smūgiavo šalia virpsto.

Po penkiolikos minučių „Atletico“ futbolininkai galėjo įsiveržti į priekį. „Rojiblancos“ kapitonas Gabi atliko tikslų baudos smūgį, tačiau nuo įvarčio išgelbėjo M.Schwarzeris.

Rungtynių metu netrūko susistumdymų tarp žaidėjų, o 73-ąją minutę Johnas Terry taip pat patyrė traumą. „Atletico“ nepasinaudojo priverstiniais „Chelsea“ keitimais ir namuose liko be įvarčio.

Atsakomoji dvikova tarp „Atletico“ ir „Chelsea" vyks kitą trečiadienį. „Stamford Bridge" stadione pranašumą sieks įrodyti pranašumą.

Startinės sudėtys:

"Atletico": Courtois, Juanfran, Miranda, Godin, Filipe Luis, Gabi, Mario Suarez, Koke, Diego, Raul Garcia, Diego Costa.

"Chelsea": Cech; Azpilicueta, Cahill, Terry, Cole; David Luiz, Mikel, Lampard; Ramires, Torres, Willian.