0

Čempionų lygos ketvirtfinalyje – netikėtos lygiosios

Antradienį startavo 2013-14 metų sezono UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio kovos. Europos stadionuose buvo sužaistos dvejos pirmos šio etapo rungtynės.

Bene daugiausiai dėmesio sulaukė "Old Trafford" stadione įvykusi dvikova tarp "Manchester United" ir Miuncheno "Bayern". Nuvertinta "raudonųjų velnių" ekipa sugebėjo prieš Vokietijos čempionus sužaisti lygiosiomis, 1-1.

Pirmajame kėlinyje nebuvo pelnyta nei vieno įvarčio, tačiau kitos 45 minutės buvo rezultatyvios ir pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai, kuomet 58-ąją minutę Nemanja Vidičius nuginklavo Manuelį Neuerį.

Tačiau ilgai laukti Josepo Guardiolos auklėtinių atsako neprireikė ir jau 67-ąją minutę po tikslaus Mario Mandžukičius perdavimo pasižymėjo Bastianas Schweinsteigeris.

Čempionų lygos nugalėtojai Mančesteryje troško pergalės ir po B.Schweinsteigerio tikslaus smūgio bandė pelnyti pergalingą įvartį, bet galutinis rezultatas liko 1-1.

Kitose rungtynės taip pat virė atkakli kova, kurioje nugalėtojas nepaaiškėjo. Madrido "Atletico" išvykoje išsiskyrė taikiai su "Barcelona".

Šiame susitikime įvarčiai buvo pelnyti taip pat antrajame kėlinyje. 56-ąją minutę nuostabiu smūgiu Ispanijos sostinės ekipą į priekį išvedė traumą patyrusį Diego Costą pakeitęs Diego.

Po įvarčio nenuleidusi rankų "Barca" pradėjo spausti varžovus ir jau 71-ąją minutę po itin tikslaus Andreso Iniestos perdavimo pasižymėjo Neymaras.

Per likusį laiką katalonai pradėjo demonstruoti puikų žaidimą ir spaudė varžovus, tačiau daugiau įvarčių nebuvo pelnyta, o ekipos išsiskyrė pelniusios po įvartį.

Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų įvyks kitos savaitės trečiadienio vakarą.

Rezultatas:

„Manchester United“ – Miuncheno „Bayern“ 1:1

15' Luis Antonio Valencia (geltonoji kortelė)

58' [1-0] Nemanja Vidičius

61' Bastianas Schweinsteigeris (geltonoji kortelė)

67' [1 - 1] Bastianas Schweinsteigeris

Startinė sudėtis:

"Man Utd": De Gea, Jones, Ferdinand, Vidic, Büttner, Valencia, Carrick, Fellaini, Giggs, Rooney, Welbeck.

"Bayern": Neuer; Rafinha, Boateng, Martinez, Alaba; Lahm; Robben, Schweinsteiger, Kroos, Ribery; Muller.

„Barcelona“ – Madrido „Atletico“ 1:1

9' Koke (geltonoji kortelė)

38'  Gabi Fernández (geltonoji kortelė)

44'  Arda Turan (geltonoji kortelė)

52' Juanfran (geltonoji kortelė)

56' Andres Iniesta (geltonoji kortelė)

56' [0 - 1]  Diego

58' Jordi Alba (geltonoji kortelė)

71' [1-1 ] Neymaras

"Barcelona": Pinto, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Fabregas, Iniesta, Neymar, Messi.

"Atletico": Courtois, Juanfran, Godín, Miranda, Filipe Luis, Gabi, Tiago, Koke, Arda Turan, Villa, Diego Costa.