Trečiadienį vakare Europos stadionuose tęsėsi UEFA Čempionų lygos paskutinysis atrankos etapas. Šįvakar savo rungtynes žaidė dar dešimt į pagrindinį turnyrą siekiančių patekti komandų.

Pergales išvykoje iškovojo ir prie tikslo priartėjo dvi komandos.

Sankt Peterburgo "Zenit" klubas svečiuose po vienintelio Olego Shatovo įvarčio 16-ąją mačo minutę įveikė Liežo "Standard" ekipą ir viena koja žengė į prestižinio turnyro grupių etapą.

Tokia pati situacija susiklostė ir "Lille" bei "Porto" ekipų akistatoje. Portugalijos klubui pergalę atnešė tikslus Hectoro Herreros smūgis 61-ąją susitikimo minutę.

Kituose trijuose susitikimuose buvo užfiksuotos trejos lygiosios vienodais rezultatais 1 - 1.

Luko Spalvio atstovaujama "Aalborg" ekipa namuose sužaidė taikiai su Nikosijos "APOEL" ekipa iš Kipro. Priminsime, jog lietuvis dėl sunkios traumos gali nerungtyniauti iki pusės metų.

Kitos lygiosios buvo užfiksuotos Slovakijoje, kur vietos "Slovan Bratislava" ekipa priėmė kaimynus iš Baltarusijos, Borisovo "BATE" futbolininkus.

Taip pat taikiai išsiskyrė ir slovėnų "Maribor" bei Glazgo "Celtic" klubai.

Atsakomosios šių ekipų rungtynės bus žaidžiamos kitą antradienį, rugpjūčio 26-ąją dieną.

Rezultatai:

AaB 1 - 1 APOEL

16' 1 - 0 N. Thomsen

54' 1 - 1 Vinicius

Slovan Bratislava 1 - 1 BATE

44' 0 - 1 T. Jablonsky (OG)

80' 1 - 1 R. Vittek

Standard Liège 0 - 1 Zenit

16' 0 - 1 O. Shatov

Lille 0 - 1 Porto

61' 0 - 1 H. Herrera

Maribor 1 - 1 Celtic

6' 0 - 1 C. McGregor

14' 1 - 1 D. Bohar