UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaisti dar du aštuntfinalio susitikimai, kuriuose pergales šventė „Manchester City“ ir Madrido „Real“.

Karališkasis klubas išvykoje 1:0 (0:0) palaužė beveik visas rungtynes mažumoje žaidusią Bergamo „Atalanta“.

„Atalanta“ jau 17-ąją minutę liko žaisti dešimtiese, kai raudoną kortelę užsidirbo Remo Freuleris – jis taisykles pažeidė prieš netoli vartų atsidūrusį Vinicių Juniorą. Teisėjas epizodą įvertino kaip paskutinės vilties, bet tai iššaukė daug diskusijų ir aistrų.

Po šio epizodo „Real“ ėmė didinti spaudimą ir turėjo kelias geras progas pasižymėti – 39 min. „Atalanta“ spėjo blokuoti pavojingą smūgį, o prieš pat pertrauką arti tikslo buvo galva smūgiavęs Casemiro.

Galiausiai įvartis krito mačo pabaigoje – 86 min. pasižymėjo Ferlandas Mendy.

„Real“ kamuolį kontroliavo 69 proc. laiko ir viso atliko 17 smūgių – keturis iš jų į vartų plotą. Bergamo klubas vartų link smūgiavo dukart, į plotą – nė karto.

Kitose rungtynėse daug užtikrinčiau atrodęs „Manchester City“ 2:0 (1:0) įveikė Menchengladbacho „Borussia“.

„Manchester City“ į priekį išsiveržė 29-ąją minutę, kai pasižymėjo Bernardo Silva. Rezultatą 65 min. padvigubino Gabrielis Jesusas.

Vokiečiai šiame mače neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą.

Atsakomuosius mačus šios ekipos žais kovo 16 d.