UEFA Čempionų lygoje nelauktą pralaimėjimą patyrė iki tol pergalingai žengęs „Manchester United“ klubas. Anglai išvykoje 1:2 (1:2) nusileido Stambulo „Basaksehir“.

Turkai į priekį šovė 13-ąją minutę, kai pasižymėjo Demba Ba. Persvarą 40-ąją minutę padvigubino Edinas Višca.

Prieš pat pertrauką Anthony Martialiui (43 min.) pavyko sušvelninti rezultatą.

Antroje mačo pusėje „Man Utd“ perėmė mačo ir kamuolio kontrolę, bet paversti to tiksliais smūgiais į vartų plotą nesugebėjo. Per visą susitikimą jų anglai atliko vos du.

Tai buvo pirmas „Man Utd“ pralaimėjimas H grupėje per tris susitikimus. Tuo tarpu Stambulo ekipa įsirašė pirmą pergalę.

F grupės mače Sankt Peterburgo „Zenit“ namie 1:1 (1:0) sužaidė su Romos „Lazio“.

Rusai pirmavo po Aleksandro Erochino (32 min.) tikslaus smūgio, bet Felipe Caicedo rezultatą 82-ąją minutę išlygino.

Trečiadienį bus sužaisti dar šeši susitikimai.