30
Liverpool - PSG akimirka

Antradienio vakarą startavo futbolo gerbėjų ilgai laukta UEFA Čempionų lyga. Pajėgiausių Europos futbolo klubų turnyras prasidėjo įspūdingomis „Barcelonos“ (4:0) ir Milano „Inter“ (2:1) pergalėmis. Vėliau buvo žaidžiamos dar 6 rungtynės.

30

Daugiausiai dėmesio sulaukusiame „Liverpool“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ susitikime pergalę paskutinėmis rungtynių minutėmis iškovojo namų komanda. Įspūdinga ir rezultatyvi dvikova baigėsi rezultatu 3:2.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo itin aktyviai. Komandos kūrė progą po progos, o pirmieji į priekį, po 30-ą rungtynių minutę Danielio Sturridge'o galva pelnyto įvarčio, išsiveržė šeimininkai (1:0).

Vos po penkių minučių „Liverpool“ komanda išprovokavo 11 metrų baudinį, kurį 36-ą susitikimo minutę sėkmingai realizavo Jamesas Milneris (2:0).

Tiesa, svečiai rankų nenuleido ir po kelių nesėkmingų bandymų galiausiai dar toje pačioje rungtynių pusėje sušvelnino rezultatą. Tai 40-ą minutę pavyko padaryti „PSG“ gynėjui Thomasui Meunieriui (2:1).

Antrajame kėlinyje „raudonieji“ pelnė dar vieną įvartį, komandos sirgaliai traukė pergalės dainas, tačiau teisėjai bendru nutarimu įvartį atšaukė – buvo prasižengta prieš svečių ekipos vartininką A. Areola.

Rungtynės ir toliau vyko itin aukštu tempu, kelis kartus galėjo pasižymėti abi komandos, kol 83-ą rungtynių minutę krito ir ketvirtasis susitikimo įvartis. Rezultatas tapo lygus, o Paryžiaus „Saint-Germain“ komandoje pasižymėjo Kylianas Mbappe (2:2).

92-ą rungtynių minutę pergalingą įvartį „Liverpool“ komandoje pelnė Roberto Firmino (3:2).