Londono „Arsenal“ klubas „Carabao“ taurės aštuntfinalyje 2:0 nugalėjo „Leeds United“ futbolininkus.

Seadas Kolašinacas 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Illanas Meslieris.

Calumas Chambersas 55-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 1:0.

Eddie Nketiah 69-ąją minutę nukreipė kamuolį tiksliai į tuščius likusius vartus ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Alexandre'o Lacazette'o 89-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Tuo tarpu kitame susitikime Londono „Chelsea“ po baudinių serijos 2:1 iš tolimesnių kovų eliminavo „Southampton“ futbolininkus.

Kai Havertzas pirmojo kėlinio pabaigoje standartinės situacijos metu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

Che Adamsas 47-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Callumas Hudsonas-Odoi rungtynių pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai šalia vartų.

Lyanco per pridėtą rungtynių laiką atliko smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Kepa Arrizabalaga.

Komandoms per pagrindinį rungtynių laiką daugiau kartų pasižymėti nepavyko, todėl nugalėtojas paaiškėjo baudinių serijos metu. „Chelsea“ tiksliai realizavo 4 smūgius iš 5, o „Southampton“ – 3 iš 5.