Suomijoje įvyko ketvirtasis Šiaurės Europos zonos „Porsche Sprint Challenge“ pirmenybių etapas. Šiose varžybose dalyvavo ir iš Lietuvos kilusi komanda – „Čapkauskas Autosportas“.

Itin konkurencingomis varžybomis laikomos „Porsche Sprint Challenge“ pirmenybės šį kartą buvo išskirtinai sėkmingo lietuviškai komandai. Jai atstovaujantis latvis Valteris Zviedris triumfavo abejose lenktynėse.

Didžiausią įspūdį paliko ne tik faktas, jog latvis laimėjo abi lenktynes. Varžybas stebėję profesionalai stebėjosi įspūdingu latvio tempu pliaupiant stipriam lietui, kuris apriboja matomumą ir reikalauja atitinkamų iššūkių valdant automobilį ant šlapios dangos.

Porsche Sprint Challenge NEZ čempionato lenktynės

Antrąją poziciją šiose varžybose užėmė suomis Henri Tuomaala, trečias – suomis Olli Kangas.

Šiame etape lenktyniavo ir Eduardas Klepikas iš „Porsche Baltic“ komandos. Jis pirmose lenktynėse finišavo 10-as, antrose – 12-as ir įsirašė 10 įskaitinių taškų.

V.Zviedris su 156 taškais tapo naujuoju „Porsche Sprint Challenge“ čempionato lyderiu.

Už jo rikiuojasi H.Tuomaala (132) ir pirmą vietą praradęs suomis Matias Salonenas (125). E.Klepikas su 54 tšk. yra 8-as, tik pirmame etape startavęs Robertas Kupčikas („Porsche Baltic“) su 39 tšk. rikiuojasi 10-as, o Tomas Svidinskas („Porsche Baltic“) su 25 tšk. yra 14-as.

Kitas etapas numatytas Estijoje rugpjūčio 18-19 d.