Ispanijos krepšinio čempionatas (ACB) baigėsi Vitorijos „Caja Laboral“ komandos triumfu. Trečiosiose serijos rungtynėse baskai namuose po pratęsimo 79:78 (22:18, 19:18, 11:17, 14:13, 13:12) palaužė „Regal Barcelonos“ komandą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių rezultatu 3:0.

Įspūdingai susiklostė paskutinės pratęsimo akimirkos. Po M. Teletovičiaus dvitaškio likus žaisti 9 sek. svečių pranašumas sumažėjo iki minimumo – 76:77. G. Basile pataikė tik vieną baudos metimą (78:76), o Fernando San Emeterio atkovojo kamuolį ir likus žaisti 0,5 sekundės pataikė dvitaškį su T. Morriso pražanga. Baudos metimas buvo tikslus ir „Caja Laboral“ iškovojo neįtikėtiną pergalę – 79:78.

Nugalėtojams Lioras Eliyahu surinko 18, Tiago Splitteris (13 atk. kam.) – 14, Marcelinho Huertasas – 9 taškus.

Pralaimėjusiems Juanas Carlosas Navarro pelnė 18 taškų, Pete'as Mickealis – 16, R.Rubio (8 atk. kam.) – 14, T. Morrisas (9 atk. kam.) ir E. Lorbekas – po 9 taškus.