Klaipėdos „Neptūno“ ekipai nepavyko sukurti sensacijos Jeruzalėje ir pratęsti sezono FIBA Čempionų lygos varžybose. Kazio Maksvyčio auklėtiniai pralaimėjo ir antras rungtynes prieš „Hapoel“ klubą.

Uostamiesčio klubas išvykoje varžovams nusileido triuškinančiai 64:84 (16:20, 13:16, 21:27, 14:21). Pirmas rungtynes „Neptūnas“ pralaimėjo 74:86, tad išvykoje turėjo panaikinti 12 taškų deficitą.

„Hapoel“ komandoje rezultatyviausiai žaidė buvusi NBA žvaigždė Amare Stoudemire’as, kuris per 18 minučių pelnė 15 taškų ((6/7 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius.

13 taškų pridėjo TaShawnas Thomas, 11 Jamesas Feldeine’as ir Da’Seanas Butlerus. Trenerio Davido Blatto sūnus Tamiras pelnė tik 3 taškus, bet išdalino 10 rezultatyvių perdavimų.

„Neptūnui“ Jerai Grantas pelnė 14, Simas Galdikas 12, Gytis Masiulis 10. Klaipėdiečiai vertėsi be Deivido Gailiaus.