Sekmadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse čempionų titulą ginanti Miuncheno „Bayern“ ekipa svečiuose per 37 minutes pelnė penkis įvarčius ir 5:1 sutriuškino Leverkuseno „Bayer“ komandą.

Du įvarčius 3-ią ir 30-ą minutėmis pelnė Robertas Lewandowski, 34-ą minutę pasižymėjo Thomasas Mulleris, o 35-ą ir 37-ą minutėmis – Serge Gnabry.

„Bayer“ komandai paguodos įvartį 55-ąją minutę pelnė puolėjas Patrickas Schickas.

Paskutinį kartą „Bayern“ Leverkuzeno komandai pralaimėjo 2019 m. lapkritį, o nuo tada iškovojo penkias pergales iš eilės, tačiau tai pirmosios rungtynės nuo 2018 m. balandžio mėn., kai komandas skyrė daugiau nei 2 įvarčiai.

Po aštuonerių rungtynių „Bundesliga“ pirmenybėse „Bayern“ su 19 taškų pirmauja čempionate ir tašku lenkia Dortmundo „Borussia“, tuo tarpu Leverkuzeno ekipa su 16 taškų žengia trečia.