Fantastiškai žaidęs Giannis Antetokounmpo su Milvokio „Bucks“ komanda tapo NBA čempionais. Mike’o Budenholzerio auklėtiniai namuose 105:98 (29:16, 13:31, 35:30, 24:21) įveikė Fynikso „Suns“ ekipą ir seriją laimėjo 4 - 2. „Bucks“ serijoje laimėjo ketvirtą kartą iš eilės ir čempione tapo pirmą kartą nuo 1971 metų.

Po pergalės į Milvokio gatves išbėgo minios sirgalių, tačiau jų triumfą greitai aptemdė paleisti šūviai. Maždaug 0.42 val. nakties vietos laiku buvo paleista daugiau nei 12 šūvių toje vietoje, kur „Bucks“ sirgaliai šventė pergalę finale. Į įvykio vietą atskubėję policijos pareigūnai surakino antrankiais 3 asmenis.

Policija vėliau patvirtino, kad šūviai sužeidė 19-metę merginą, 22-ejų vyrą ir 32-ejų vyrą. Laimei, grėsmės gyvybei jų nėra.

Policija pradėjo tyrimą ir bando išsiaiškinti, kas išprovokavo šaudynes.