Milvokio „Bucks“ krepšininkai padarė tinkamas išvadas ir išlygino Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą, o NBA čempionė Oklando „Golden State Warriors“ įpusėjo kelionę Vakarų konferencijos finalo link.

„Bucks“ klubas namie 123:102 (25:30, 34:25, 39:18, 25:29) sutriuškino Bostono „Celtics“ ir išlygino serijos rezultatą 1:1. Dabar dvejos rungtynės bus žaidžiamos Bostone.

Milvokio klubas į priekį šovė po ilgosios pertraukos, kai trečią kėlinį laimėjo net 39:18. „Bucks“ šiose rungtynėse išmetę net 47 tritaškius, iš kurių tikslą pasiekė 20. Tai – naujas klubo rekordas atkrintamosiose varžybose.

Nugalėtojams net trys krepšininkai surinko bent 20 taškų. Graikas Giannis Antetokounmpo pelnė 29 (10 atk. kam.), Khrisas Middletonas 28 (7/10 trit.), Ericas Bledsoe 21 (5 rez. perd.).

„Celtics“ gretose rezultatyviausias buvo Marcusas Morrisas, pelnęs 17 taškų, Jaylenas Brownas pridėjo 16, Alas Horfordas 15. Rungtynės nenusisekė Kyrie Irvingui, pelniusiam tik 9 taškus (3/13 dvit., 1/5 trit.).

Kitose susitikime „Warriors“ namie 115:109 (29:20, 29:29, 24:26, 33:34) nugalėjo Hjustono „Rockets“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 2:0. Dabar kovos persikels į Hjustoną.

„Rockets“ šiame mače nė karto nepirmavo, o ekipos lyderis Jamesas Hardenas didžiąją rungtynių dalį rungtyniavo kęsdamas akies skausmus. Antrajame kėlinyje, kovojant dėl kamuolio, „Warriors“ puolėjas Draymondas Greenas pataikė varžovui pirštu į akį. „Rockets“ žvaigždė trumpam turėjo palikti aikštę, o grįžęs į ją žaidė krauju pasruvusiomis akimis.

Čempionus į pergalę tempė startinis penketas, pelnęs net 101 iš 115 komandos taškų. Kevinas Durantas surinko 29, Klay Thompsonas 21, Stephenas Curry 20 (3/13 trit.), Andre Iguodala 16, D.Greenas 15 (12 atk. kam., 7 rez. perd.) taškų.

„Rockets“ ekipai J.Hardenas pelnė 29 (6 kld.), Chrisas Paulas 18, Ericas Gordonas 15 taškų.