Čilėje tęsiasi Pietų Amerikos futbolo čempionatas „Copa America“. Sekmadienį kovą pradėjo C grupės komandos.

Tik 92-ąją minutę išsigelbėti pavyko Brazilijos nacionalinei komandai, kuri 2:1 sugebėjo palaužti Peru vienuolikę.

Peru ekipa po 3-ąją minutę Christiano Cuevaso pelnyto įvarčio pirmavo, tačiau jau po dviejų minučių Neymaras rezultatą išlygino.

Atrodė, kad abi ekipos pasidalins po tašką, tačiau 92-ąją minutę brazilai surengė puikią kontrataką, o po Neymaro juvelyriškai tikslaus perdavimo kamuolį į Peru vartus pasiuntė Douglas Costa.

Kitame mače staigmeną pateikė Venesuela, 1:0 pranokusi vieną šio turnyro favoričių Kolumbiją.

Vienintelį įvartį į Kolumbijos vartus 60-ąją minutę pelnė Salomonas Rondonas.