Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate net 1:5 turėjo pripažinti „Stuttgart“ futbolininkų pranašumą.

Silas Wamangituka 26-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Stuttgart“ į priekį 1:0.

Giovanni Reyna 39-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

S.Wamangituka 52-ąją minutę baudos aikštelėje tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir vėl persvėrė rezultatą „Stuttgart“ naudai 2:1.

Philippas Forsteris 60-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:1.

Netrukus Tanguy‘us Coulibaly puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 4:1.

G.Reyna 87-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Nicolas Ivanas Gonzalezas per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo įvartį, o „Stuttgart“ iškovojo įspūdingą pergalę 5:1.