0
TV3

Sekmadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate buvo užbaigtas XXIII turas. Jame du taškus prarado Dortmundo „Borussia“ klubas, kuris svečiuose 1-1 sužaidė su Monchengladbacho „Borussia“ ekipa.

Svečiai iš Dortmundo nuo pat pirmų minučių žaidė aktyviau ir ilgiau kontroliavo kamuolį. „Geltonųjų“ gretose pirmą realų šansą pasižymėti turėjo Kevinas Grosskreutzas, bet jis iš arti pataikė tiesiai į vartininką.

„Monchengladbach“ ekipa toliau didžiąją kėlinio dalį tik gynėsi nuo pavojingų „Borussia“ atakų. 31 minutę į „M‘Gladbach“ vartus buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį be jokių problemų realizavo Mario Gotze.

Dortmundo klubas iki kėlinio galo žaidė daug geriau, bet „Monchengladbach“ iki pertraukos daugiau įvarčių nepraleido. Verta paminėti, kad namuose žaidęs „Monchengladbach“ klubas pirmajame kėlinyje į „Borussia“ vartus taip ir nesmūgiavo.

Antrajame kėlinyje „Monchengladbach“ šiek tiek suaktyvėjo puolime ir suteikė darbo „Borussia“ vartininkui Romanui Weidenfelleriui. Sužaidus apie valandą šeimininkai atliko smūgį galva, tačiau kamuolys lėkė tiesiai į vartininką ir jis nesunkiai atlaikė šį smūgį.

Visgi 67 minutę rezultatas tapo lygus. Po greitos kontratakos rezultatą išlygino tikslus Amino Youneso smūgis.

„Borussia“ iki rungtynių pabaigos dėjo visas pastangas, kad iškovotų visus tris taškus, visgi „M‘Gladbach“ sėkmingai gynėsi iki pat finalinio teisėjo švilpuko. Taigi šis mačas pasibaigė lygiosiomis ir dabar „Borussia“ (43 tšk.) nuo lyderio Miuncheno „Bayern“ atsilieka jau 17 taškų.