Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse namuose 2:1 įveikė „Elche“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Karimas Benzema 34-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Isco 41-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.

Tikslaus perdavimo sulaukęs K.Benzema 49-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Ferlandas Mendy 55-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Dani Calvo 61-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Elche“ ekipą į priekį 1:0.

K.Benzema 73-ąją minutę puikiu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Prancūzas 91-ąją minutę nuostabiu smūgiu pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išplėšė „Real" dramatišką pergalę 2:1.