Pralaimėjimų Italijos čempionate patyrė Sasario „Dinamo“ (5-7) komanda su Eimantu Bendžiumi. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 76:86 (21:18, 18:21, 14:22, 23:25) nusileido Venecijos „Umana Reyer“ (7-5) krepšininkams, kuriems tai buvo trečioji pergalė iš eilės.

Sasario klubas buvo laimėjęs paskutines dvi rungtynes šalies pirmenybėse, tačiau nesėkmė sutrukdė pratęsti šią sėkmingą atkarpą.

E.Bendžius ant parketo praleido 37 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (1/3 dvit., 3/6 trit., 1/3 baud.), atkovojo 6 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, padarė 2 klaidas, 3 sykius prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Pralaimėjusių gretose už lietuvį rezultatyviau žaidė tik 16 taškų įmetęs Chrisas Dowe‘as (5 rez. perd.).

Nugalėtojams 22 taškus surinko Mitchellas Wattas (9/10 dvit., 7 atk. kam., 25 n. b.), 15 pridėjo Jaysonas Grangeris (4/5 trit.).