Sėkmingai Latvijoje vykusiose "Kuldigas Katrinas kauss" lengvosios atletikos varžybose, kuriose varžėsi 16 valstybių sportininkai, startavo lietuviai, iškovoję dvi pergales ir pagerinę keturis geriausius sezono rezultatus.

Pergalęs šiose varžybose iškovojo bėgikė Banga Balnaitė ir trišuolininkė Jolanta verseckaitė.

B.Balnaitė 1500 m įveikė per 4 minutes 46,65 sekundės ir net 10,4 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią Auriką Balsytę.

Penkta šioje rungtyje liko Karolina Mockaitytė (5:03,82), septinta - Aušra Butkevičiūtė (5:14,40), devinta - Eglė Morėnaitė (5:26,99).

Trišuolininkių varžybose Jolanta Verseckaitė nuskriejo 13,36 m ir pagerinusi geriausią šalies sezono rezultatą 22 cm aplenkė antroje vietoje likusią Dovilę Dzindzaletaitę.

Ketvirtą vietą šioje rungtyje užėmė Diana Zagainova (12,25 m).