Jonas Valančiūnas dėl čiurnos traumos vis dar nerungtyniauja, tačiau Toronto „Raptors“ tai nesukliudė pasiekti antrosios pergalės iš eilės, kai namuose 99:85 (29:29, 25:6, 27:26, 18:24) pranoko Portlando „Trail Blazers“ klubą.

Lietuviui tai jau buvo ketvirtosios rungtynes iš eilės, kai komandos draugų pasirodymą tenka stebėti nuo suolo. Pats krepšininkas dar kiek anksčiau tikino, kad trauma nėra itin rimta ir jau artimiausiose rungtynėse jis gali išbėgti ant parketo.

Mačas Toronte prasidėjo apylygiai ir visą pirmąjį kėlinį komandos žaidė taškas į tašką, o jam pasibaigus švieslentėje degė lygus rezultatas – 29:29. Vis dėlto antrajame kėlinyje puikią gynybą pademonstravę „Raptors“ krepšininkai visiškai supančiojo „Blazers“ ir leido jiems per kėlinį įmesti vos 6 taškus, o į pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 54:35.

Po ilgosios pertraukos svečiams iš Portlando nepavyko ryškiau sumažinti atotrūkio, „Raptors“ į visus „Blazers“ bandymus atsakydavo tuo pačiu ir nuaidėjus ketvirtojo kėlinio sirenai šventę užtikrintą pergalę – 99:85.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 25 (10/20 dvitaškiai), Kyle'as Lowry 19 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Lucas Nogueira (9 atk. kam) - 17 taškų.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 36 (12/23 metimai, 6 kl.), C. J. McCollumas 16, Jusufas Nurkičius – 8 taškai.

„Raptors“ (4 pergalės ir 2 pralaimėjimai) Rytų konferencijoje kol kas rikiuojasi ketvirtoje vietoje, tuo tarpu „Blazers“ (4/3) Vakaruose užimą šeštąją poziciją.