24
Oklando „Warriors“ – San Antonijaus „Spurs“ (nuotr. SCANPIX)

Tony Parkerio ir Kawhi Leonardo netekusi San Antonijaus „Spurs“ yra nepajėgi pasipriešini Oklando „Warriors“ komandai. Tokias mintis dažnai buvo galima išgirsti prieš antrąsias rungtynes, o NBA vicečempionai tai tik patvirtino.

24

Namuose rungtyniavę „kariai“ net 136:100 (33:16, 39:28, 34:31, 30:25) nugalėjo San Antonijaus ekipą ir dabar serijoje iki keturių pergalių yra nuėję pusę kelio bei pirmauja 2-0.

Viskas aiškėti ėmė jau pačioje susitikimo pradžioje. „Warriors“ pirmą kėlinį laimėjo net 17 taškų skirtumu ir pasidėjo neblogus pamatus pergalei. Stephenas Curry jau per pirmąjį ketvirtį surinko 16 taškų.

Viską jau pirmoje rungtynių pusėje apsprendę „Warriors“ per du kėlinius atliko net 23 rezultatyvius perdavimus ir pjaustė „Spurs“ gynybą kaip tik norėjo. Maža to, „kariai“ pirmoje rungtynių pusėje įskraidino 11 tritaškių iš 19.

Labai nesisekė vienam pagrindinių „Spurs“ ramsčių LaMarcusui Aldridge`ui, kuris pataikė 4 metimus iš 11 ir surinko 8 taškus. Kiek geriau rungtynės klostėsi K. Leonardą starto penkete pakeitusiam Jonathonui Simmonsui. Jis pataikė 8/17 metimų ir rungtynes baigė su 22 taškais.

Kai viskas šiose rungtynėse buvo aišku, G. Popovichius išleido mažiau žaidžiančius krepšininkus. Taip Davis Bertans sugebėjo surinkti 13 taškų ir sužaisti rezultatyviausias savo rungtynes atkrintamosiose.

„Warriors“: S. Curry (7 atk. kam., 7 rez. perd.) 29, P. McCaw (5 rez. perd.) 18, K. Durant 16, D. Green (9 atk. kam., 6 rez. perd.) 13, K. Thompson 11.

„Spurs“: J. Simmons 22, D. Bertanis 13, D. Dedmon (9 atk. kam.) 9, L. Aldridge, D. Murray (6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir K. Anderson po 8.