Antrąjį pralaimėjimą iš eilės Eurolygoje patyrė Vitorijos „Baskonia“ (11-7) klubas su dviem lietuviais.

Baskai šį kartą išvykoje 79:92 (24:34, 20:18, 16:23, 19:17) nusileido Miuncheno „Bayern“ (7-11) krepšininkams, kurie įsirašė antrąją pergalę iš eilės turnyre.

25 minutes aikštėje praleidęs Rokas Giedraitis pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, išvengė klaidų bei pražangų ir surinko 12 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis žaidė 17 minučių, per kurias pasižymėjo 2 taškais (0/1 trit., 2/2 baud.), 5 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, 1 išprovokuota, 2 asmeninėmis pražangomis ir 7 naudingumo balais.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje dviženkliu skirtumu nutolo nuo ispanų (6:19).

Pastarieji sugebėjo pakilti iš tokios duobės ir antrajame kėlinyje atsitiesė bei praktiškai visiškai panaikino deficitą (33:34).

Visgi, po didžiosios pertraukos baskai ėmė byrėti. Trečiajame kėlinyje Vokietijos klubas surengė atkarpą 12-1 ir šovė į priekį 17 taškų skirtumu (51:68).

Ketvirtajame kėlinyje atstumas išaugo iki rekordinio (69:90) ir Vitorijos komandai nieko kito neliko kaip tik pripažinti oponentų pranašumą – 79:92.

Nugalėtojai tritaškius realizavo 58 proc. taiklumu. Tikslą pasiekė 14 tolimų šūvių iš 24 bandymų.

„Baskonia“: Markusas Howardas 21 (1/4 dvit., 4/10 trit., 7/7 baud.), Dariusas Thompsonas 13, Matthew Costello ir Rokas Giedraitis po 10, Maikas Kotsaras 7, Stevenas Enochas 6.

„Bayern“: Cassiusas Winstonas 16 (5/10 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), Augustine‘as Rubitas 13, Nickas Weileris-Babbas 12, Corey Waldenas (3/4 trit.), Nielsas Giffey ir Othello Hunteris po 11, Ognjenas Jaramazas 7.