Ketvirtadienį „Barcelona“ Eurolygoje namuose priima Stambulo „Anadolu Efes“. Du buvę žalgiriečiai Šarūnas Jasikevičius ir Brandonas Daviesas dar iki pertraukos nuaidėjo per žiniasklaidą.

Š. Jasikevičius savame stiliuje – griežtasis treneris turėjo priekaištų savo auklėtiniams už praleistus 27 taškus pirmajame kėlinyje.

„Neišleisk jo! Aš galiu pakeisti gynybą, bet jos nereikia keisti, kai praleidžiame 27 taškus. Aš nematau nei vieno žaidėjo, kuris eitų į kontaktą, neišnaudojame „bonuso“!“, – pastabas vis žarstė Šaras.

Antrąjį kėlinį „Barca“ užbaigė įspūdingu būdu – buvęs Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Brandonas Daviesas pataikė metimą per visą aikštelę. Tai menka paguoda ispanams, kurie per pertrauką atsilieka 50:53.

Rungtynes gyvai stebėkite „TV3 Sport 2“ kanalu bei naujos kartos internetinėje televizijoje Go3.lt.