„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse namuose net 5:1 sutriuškino „Alaves“ futbolininkus.

Trincao 29-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0.

Lionelis Messi 36-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

L.Messi per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino katalonų pranašumą 2:0.

Luisas Rioja 57-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Trincao 74-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:1.

L.Messi 75-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos dar labiau padidino katalonų pranašumą 4:1.

Junioras Firpo 80-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą, o „Barcelona“ iškovojo pergalę rezultatu 5:1.