Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (22/11) Ispanijos lygoje dramatiškai 91:92 (27:20, 20:24, 19:23, 25:25) nusileido Malagos „Unicaja“ (27/6) krepšininkams.

Likus vos vienam turui, Barselonos ekipa tvirtai žengia trečioje vietoje.

R. Jokubaitis pralaimėtojams surinko 8 taškus, atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, pražangą, išprovokuotą pražangą ir 9 naudingumo balus.

Likus 6,5 minutėms iki mačo pabaigos „Barcelona“ atsilikinėjo 73:77, tačiau R. Jokubaitis ir Jabari Parkeris įsmeigė po tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį (79:77).

Netrukus „Unicaja“ išlygino rezultatą (81:81), tačiau R.Jokubaitis vėl pelntė taškus (83:81), dvitaškį pridėjo Janas Vesely (85:81) ir šeimininkai vėl pirmavo (85:81). Į tai dviem dvitaškiais atsakė Davidas Kravishas ir rezultatas vėl buvo lygus (85:85).

Likus pusantros minutės R.Jokubaitis bauda persvėrė rezultatą (86:85), Tyleris Kalinoskis atsakė dvitaškiu (88:86), tačiau J.Parkeris smeigė tritaškį (89:87).

Likus pusei minutės T.Kalinoskis pataikė tritaškį, taip išvesdamas „Unicaja“ į priekį (90:89), Tomašas Satoransky pataikydamas baudas padarė tą patį (91:90).

Likus 8 sekundėms Kendrickas Perry įmetė dvitaškį ir vėl išvedė Malagos ekipą į priekį (92:91). „Barcelona“ dar turėjo lemiamą ataką, tačiau J.Parkerio metimą blokavo Melvinas Ejimas ir svečiai triumfavo.

Rezultatyviausiai Barselonos komandos gretose pasirodė J. Parkeris, kuris surinko 22 taškus

Tuo tarpu nugalėtojams Tysonas Carteris pelnė 16 taškų.