„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 1 – 2 neatsilaikė prieš „Celta Vigo“ futbolininkus ir pasitraukė iš kovos dėl čempionų titulo.

Lionelis Messi 28-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs Santi Mina 38-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos išlygino rezultatą 1:1.

Ronaldas Araujo 61-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Clementas Lengletas 83-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir katalonai liko rungtyniauti dešimtyje.

S.Mina 89-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir išplėšė „Celta Vigo“ ekipai dramatišką pergalę 2:1.