0

Ispanijos Karaliaus taurės („Copa del Rey“) pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse pergalę šventė„Barcelona“ klubas, rezultatu  2:1 įveikęs Madrido „Real“ vienuolikę.

Pirmajame rungtynių kėlinyje po Cristiano Ronaldo įvarčio „Real“ pirmavo1:0. Tačiau jau antrojo kėlinio pradžioje į lemiamą mūšį kilę „Barcelonos“ futbolininkai išlygino rezultatą. Tai padarė Carlosas Puyolis. Įpusėjus antrajai rungtynių pusei „Barcelonai“ pergalę išplėšė Ericas Abidalis.

Atsakomoji  dvikova vyks sausio 25-ą dieną Barselonoje.

Rungtynių eiga:

13 min. pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko. Po komandos draugo Laverano Pepes perdavimo Cristiano Ronaldo siunčia kamuolį į „Barcelonos“ klubo vartus.

21 min. „Barcelona“ gynėjas Gerardas Pique baudžiamas geltona kortele.

48 min. Carlesas Puyolis taikliai atakuoja vartus smūgiu galva.

61 min. „Real“ gynėjas Fabio Coentrao už šiurkščią kovą su L. Messi nubaustas geltonąja kortele.

69 min. „Real“ puolėjas Jose Maria Callejonas gauna geltonąją kortelę.

78 min. Po. L. Messi perdavimo Ericas Abidalis pelno įvartį.

81 min. „Barcelona“ gynėjas C. Puyolis baudžiamas geltonąja kortele.

86 min. „Real“ gynėjui Ricardo Carvalhui už L. Messio pargriovimą rodoma geltonoji kortelė.

Tai buvo 217-asis „El Clasico“ mačas per visą klubų istoriją. „Real“ ir „Barcelona“ šį sezoną susitiko ketvirtą kartą. Dabar abi komandos turi po 86 pergales, o 45 rungtynės baigėsi lygiosiomis. Pagal įmuštus įvarčius pirmauja „Real“ 363-352.

Ispanijos Karaliaus taurės pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių rezultatai:

„Real“ 1 – 2 „Barcelona“

13' [1 – 0] Cristiano Ronaldo, 48' [1 – 1] Carles Puyol, 78' [1 – 2] Eric Abidal.

Bilbao „Athletic“ 2 – 0 „Mallorca“

35' [1 – 0] Fernando Llorente, 59' [2 – 0] Iker Muniain.