Gargždų „Banga“ Lietuvos futbolo A lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 privertė kapituliuoti Vilniaus „Riterius“.

Julius Kasparavičius 7-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose. Donato Kazlausko 19-ąją minutę atliktą reidą į baudos aikštelę sėkmingai sustabdė varžovų gynyba.

Justinas Marazas 45-ąją minutę krito baudos aikštelėje. Visgi teisėjas nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti. Svečių ekipos surengtos kontratakos smaigalyje atsidūręs Paulius Lotužys 88-ąją minutę fantastišku smūgiu nuginklavo vartininką ir išplėšė „Bangai“ pergalę 1:0.