Ballo debiutas NBA: be taškų, bet su 10 atkovotų kamuolių

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninių rungtynių ciklą pradėjo ir Šarlotės „Hornets“ ekipa, kuri namuose 100:111 (32:23, 19:35, 25:29, 24:24) turėjo pripažinti Toronto „Raptors“ ekipos pranašumą.

Prieš NBA komandas debiutavo Prienų-Birštono „Vytaute“ prieš kelis metus rungtyniavęs LaMelo Ballas.

19-metis per 16 minučių taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/3 trit.), tačiau atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 12 (6 atk. kam.), Gordonas Haywardas ir Bismackas Biyombo (5/5 dvitaškiai, 1/6 baudos metimai) po 11.

„Raptors“: Mattas Thomasas 16 (4/7 tritaškiai, 5 rez. perd.), Terence'as Davisas 13 (2/6 tritaškiai), OG Anunoby 11 (5 atk. kam.).

*****

Pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo ir Oklando „Warriors“ komanda, kuri 107:105 (31:23, 30:27, 23:27, 23:28) palaužė Denverio „Nuggets“ ekipą.

„Warriors“ trečiajame kėlinyje pirmavo 20 taškų. Paskutinę mačo minutę skirtumas buvo sumažėjęs iki taško, bet „Warriors“ atsilaikė.

Denverio klube debiutavo Facundo Campazzo, kuris per 24 minutes pelnė aštuonis taškus ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26 (10 atk. kam.), Gary Harrisas 11, Monte Morrisas 10, Isaiah Hartensteinas 9.

„Warriors“: Kentas Bazemore’as 13, Damionas Lee 12, Kelly Oubre’as, Jordanas Poole’as, Stephenas Curry ir Mychalas Mulderis po 10.