Azarbaidžane, Baku vykstančiame pasaulio sportinės gimnastikos taurės etape Lietuvos gimnastas Robertas Tvorogalas iškovojo pirmą vietą ir dar labiau priartėjo prie patekimo į Paryžiaus olimpines žaidynes.

Lietuvis į finalą pateko pelnęs tik paskutinį 8-ą bilietą, tačiau finale įspūdingu pasirodymu pranoko visus varžovus.

Vyrų pratimų ant skersinio finale lietuvis surinko 14.333 balo. Įdomu tai, kad tokį patį įvertinimą gavo ir dar du sportininkai – brazilas Arthuras Mariano ir kolumbietis Angelis Barajas.

Visgi, pagal programos išpildymą R.Tvorogalas gavo daugiau balų už varžovus ir buvo paskelbtas nugalėtoju.

Kvalifikacijoje R.Tvorogalas surinko 14.200 balo ir tik dėl geresnio programos išpildymo aplenkė du varžovus, kurie surinko tiek pat balų, bet liko už finalo borto.

Varžybos Baku buvo ir vienas iš atrankos į Paryžiaus olimpiadą etapų.

Pratimų ant skersinio bendroje olimpinės atrankos įskaitoje lietuvis po 3 etapų yra 2-as bei labai priartėjo prie bilieto į Paryžių.

Kiekvienoje rungtyje kaip tik ir yra kovojama dėl 2 kelialapių į olimpiadą.