Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (6-9) krepšininkai. Ettore Messinos auklėtiniai namuose 84:61 (22:21, 24:15, 21:12, 17:13) pervažiavo Vilerbano ASVEL (2-13) komandą.

Italams tai buvo antroji pergalė iš eilės, o Prancūzijos klubas pralaimėjo jau septintą sykį paeiliui.

Aikštės šeimininkai atitrūko dar pirmajame kėlinyje, kai po atkarpos 15-2 susikrovė dviženklį pranašumą (20:10).

Nors pirmoje susitikimo dalyje svečiai dar priešinosi ir sugebėdavo priartėti, tačiau lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kai italai susigrąžino dviženklę persvarą ir ėmė visiškai dominuoti (37:26).

Trečiajame kėlinyje atstumas išaugo iki 23 taškų (65:42) ir tai buvo didžiausias atstumas tarp komandų rungtynėse.

Likęs ketvirtis tapo tik formalumu ir pergalė atiteko Italijos atstovams – 84:61.

„AX Armani“: Nicolo Melli 17 (4/4 dvit., 3/4 trit.), Shavonas Shieldsas 13 (6 rez. perd.), Alexas Poythressas ir Johannesas Voigtmannas po 11.

ASVEL: Joffrey Lauvergne'as 12 (3/4 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), Parisas Lee ir Timothe'is Luwawu-Cabarrot (8 kld.) po 10, Mike'as Scottas 6.

Tuo tarpu dviejų nesėkmių atkarpą Eurolygoje nutraukė Miuncheno „Bayern“ (7-8) krepšininkai. Pablo Laso auklėtiniai namuose 86:71 (20:17, 30:24, 21:18, 15:12) užtikrintai nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (7-8) komandą.

Verta paminėti, kad rungtynėse Vokietijos klubas nepralaimėjo nė vieno kėlinio. Bavarai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje ir po spurto 10-2 pirmą kartą mače įgijo dviženklį pranašumą (44:33). Po didžiosios pertraukos atstumas tarp komandų vis didėjo ir prieš lemiamą kėlinį pasiekė 20 taškų ribą (71:51).

Per likusį ketvirtį svečiai intrigos jau neatkūrė ir pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai – 86:71. Pralaimėjusieji tragiškai metė tritaškius. Tikslą pasiekė vos 3 tolimi metimai iš 22 bandymų (14 proc.).

„Bayern“: Andreasas Obstas 17 (1/1 dvit., 4/4 trit., 3/3 baud.), Isaacas Bonga 15, Serge'as Ibaka 13 (7 atk. kam.), Carsenas Edwardsas 10 (5 rez. perd.), Nickas Weileris-Babbas 8.

„Anadolu Efes“: Danas Oturu 19 (9/10 dvit., 1/1 baud., 8 atk. kam., 5 blk., 30 n. b.), Dariusas Thompsonas ir Mike'as Daumas po 13, Shane'as Larkinas 10 (1/6 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Elijah Bryantas 7 (5 kld.).