Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai (0-2) atsidūrė nepalankioje padėtyje Europos taurės turnyre po antrojo pralaimėjimo „Top 16“ etape. Trečiadienį Rusijoje vilniečiai 79:88 (16:27, 24:16, 13:19, 26:26) pralaimėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (1-1).

Drew Gordonas pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, bet „Lietuvos rytas“ nesulaukė kitų komandos lyderių svaraus indėlio rungtynėse trečiadienį.

Davidas Loganas pelnė 7 taškus, Deividas Gailius – 6, o Artūras Gudaitis dėl delnukaulio traumos liko Vilniuje.

Pirmąją pergalę antrajame turnyro etape pasiekusiai „Zenit“ komandai 27 taškus pelnė Jannis Timma.

Būtent latvio puolėjo metimai ketvirtajame kėlinyje įtvirtino šeimininkų pergalę, kai „Lietuvos rytas“ buvo priartėjęs iki 7 taškų. Trečiadienio mače Vilniaus krepšininkai nė karto nepirmavo, bet buvo išlyginę rezultatą trečiajame kėlinyje.

Po šio pralaimėjimo Tomo Pačėso vadovaujamas "Lietuvos rytas" lieka vienintele pergalių neiškovojusia ekipa G grupėje, kurioje dar žaidžia „Nižnij Novgorod“ ir Jeruzalės „Hapoel“.

Kitas Europos taurės turnyro rungtynes „Lietuvos rytas“ žais sausio 17 dieną vėl Rusijoje, šįkart su „Nižnij Novgorod“ komanda.

„Lietuvos rytui“ taškų pelnė: Drew Gordonas 16 (11 at. kam.), Corey Fisheris 15 (5 rez. perd.), Rokas Giedraitis 10, Julius Jucikas 9, Davidas Loganas 7, Deividas Gailius (4 klaidos) ir Clevinas Hannah po 6, Laimonas Kisielius ir Adamas Lapeta po 4, Artūras Jomantas 2 (Joshas Akognonas).

„Zenit“ daugiausia taškų pelnė: Janis Timma 27 (5/6 dvitaškių, 5/9 tritaškių), Pavelas Sergejevas 14, Kyle'as Landry 13, Sergejus Karasiovas ir Stefanas Markovičius (8 rez. perd.) po 9, Ryanas Toolsonas 8.