Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Levante“ ir Madrido „Atletico“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Luisas Suarezas 10-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Enisas Bardhi 17-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Levante“ ekipą į priekį 1:0.

Saulis 36-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Aitoras Fernandezas Abarisketa meistriškai atrėmė kamuolį.

Marcosas Llorente 37-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išlygino rungtynių rezultatą 1: 1.

L.Suarezas 39-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas dar kartą atrėmė kamuolį.

Yannickas Carrasco 62-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai užtikrintai eliminavo pavojų prie savų vartų.

Saulis 85-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Carlosas Clercas 88-ąją minutę atliko pirmu lietimu smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo Janas Oblakas.