Diego Simeonės treniruojamas Madrido „Atletico“ Ispanijos futbolo čempionate sukūrė ministebuklą, kai atsilikdamas dviem įvarčiais išplėšė pergalę per teisėjo pridėtą laiką.

„Atletico“ šeštadienio vakarą namie priėmė „Valencia“ komandą ir jau po pirmo kėlinio atsiliko 0:2. Svečiams įvarčius pelnė Yunusas Musah (25 min.) ir Hugo Duro (44 min.).

64 min. Matheusas Cunha atgaivino Madrido komandos viltis (1:2). Prasidėjus 91-ąjai minutei rezultatą išlygino Angelis Correa. Maža to, tiksint trečiajai pridėto laiko minutei Mario Hermaso išplėšė „Atletico“ vieną įspūdingiausių pergalių šį sezoną – 3:2.

„Pirmame kėlinyje atrodėme kaip ne savi, nežaidėme savo futbolo. Buvo problemų, bet stengėmės išlikti ramūs. Vaikinams pasakiau, kad jei pralaimėsime – padarysime tą oriai. Antrame kėlinyje aš jau atpažinau savo komandą. Buvo nuostabus kėlinys, ilgai prisiminsiu šį vakarą“, – po pergalės kalbėjo D. Simeone.

Šiomis rungtynėmis „Atletico“ nutraukė dviejų nesėkmių seriją ir sugrįžo į Ispanijos čempionato pirmąjį ketvertą.