Atėnuose Gudaitis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Eurolygoje

Žaidimo epizodai

Artūras Gudaitis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Eurolygoje bei atvedė Sankt Peterburgo „Zenit“ (11/5) į pergalę. Xavi Pascualio auklėtiniai svečiuose 89:77 (26:16, 21:19, 29:19, 13:23) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (5/12) ekipą.

A.Gudaitis per 26 minutes pelnė 25 taškus (10/13 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 3, perėmė kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, blokavo metimą, bet dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Ankstesnis centro taškų rekordas buvo 20.

Įspūdingai žaidė ir Kevinas Pangosas, kuris pelnė 18 taškų bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Rusijos klubas šiose rungtynėse nei karto neatsiliko ir trečiojo kėlinio viduryje pirmavo 25 taškų persvara. 37 žaidimo minutę skirtumas buvo sumažėjęs iki devynių taškų, bet „Zenit“ atsilaikė.

„Zenit“: Artūras Gudaitis 25, Kevinas Pangosas 18 (10 rez. perd.), Austinas Hollinsas ir Willas Thomasas po 10.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 14, Konstantinos Mitoglou 13, Georgios Papagiannis ir Leonidas Kaselakis po 9.