Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų krepšinio rinktinė be pralaimėjimų baigė grupės varžybų etapą Europos čempionate.

Karolio Abramavičiaus treniruojama Lietuva (3/0) D grupės mače sutriuškino Kroatiją (1/2) – 83:54 (22:17, 20:17, 24:13, 17:7).

Prieš tai mūsiškiai įveikė Juodkalniją (75:56) ir Italiją (79:61).

Į aštuntfinalį keliauja visos 16 čempionato komandų – mūsiškių grupė poruosis su C grupe. Pirmą vietą užėmę lietuviai susitiks su ketvirta C grupės komanda, kuri paaiškės kiek vėliau. Šioje varžosi slovėnai, graikai, čekai ir serbai.

Lietuviai atitrūko antrojo ir trečiojo kėlinio sandūroje, kai laimėjo atkarpą 17:0 ir rezultatas iš 35:34 virto į 52:34.

Ketvirtą kėlinį mūsiškiai pradėjo dar vienu spurtu ir ėmė triuškinti varžovus, o galiausiai skirtumas pasiekė ir trisdešimties taškų ribą.

Į priekį lietuvius vedė Pauliaus Murausko ir Motiejaus Krivo duetas. Pirmasis pelnė 16 taškų (5/8 dvit., 2/3 trit.), antrasis surinko galingą dvigubą dublį – 12 taškų ir 14 atkovotų kamuolių. Rokas Jocys pridėjo 13, Arūnas Rimkus 10 taškų.