Likus žaisti 1 min. ir 35 sek. iki Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynių Kaune tarp „Žalgirio" ir Marijampolės „Arvi-Sūduvos“ pabaigos, šeimininkai pirmavo vos 1 tašku - 78:77. Tačiau kauniečiai per likusį laiką žaidė tiksliau ir nugalėjo rezultatu 87:80.

Marijampoliečiai į Kauną atvyko kautis iš paskutiniųjų, nes tik pergalė jiems galėjo palikti teorinių galimybių patekti į atkrintamąsias varžybas.

Marijampoliečiai visą mačą neleido „Žalgiriui“ atitrūkti, o iki 78:77 priartėjo po Gyčio Sirutavičiaus tritaškio. Kauniečių treneriams teko prašyti minutės pertraukėlės, o po jos tritaškį pataikė Jonas Mačiulis.

Rungtynių nugalėtojo klausimą išsprendė baudos metimai. Marijampolietis Marius Valukonis pataikė tik kartą, o Mantas Kalnietis taiklus buvo abu kartus (83:78, likus žaisti minutę). Netrukus Virginijus Sirvydis nepataikė tritaškio, M. Kalnietis įmetė dar du baudos metimus ir viskas tapo aišku (85:78). Per paskutinę pusę minutės G. Sirutavičius ir Goranas Jurakas tik pasikeitė taikliais dvitaškiais (87:80).

Per kitas šios dienos rungtynes Vilniaus „Sakalai“ pralaimėjo „Alytui“ 72:85 ir nepasinaudojo gera proga pakilti į šeštąją turnyro lentelės vietą.