Pergalių seriją iki penkių Eurolygoje pratęsė Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/3) komanda su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu.

Rusijos klubas namuose 74:70 (19:19, 16:20, 25:21, 14:10) pranoko Milano „AX Armani“ (8/3) krepšininkus, kuriems tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės.

M.Kuzminskas žaidė tik 22 sekundes ir niekuo pasižymėti nespėjo. Tuo tarpu A.Gudaitis per 23 minutes pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, išprovokavo 4 pražangas, 5 sykius prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

Tai buvo rezultatyviausios A.Gudaičio rungtynės šį sezoną Eurolygoje. Prieš tai vidurio puolėjas geriausias mačas buvo prieš Berlyno ALBA ekipą, kai pelnė 9 taškus ir surinko 16 naudingumo balų.

Visas rungtynes vyravo atkakli kova. Didžiausias skirtumas tarp ekipų buvo fiksuotas pirmajame kėlinyje, kai italai pirmavo 8 taškais (4:12). Vis dėlto, vėliau aikštės šeimininkai prisivijo ir sugebėjo persverti rezultatą.

Tai nutiko ketvirtajame kėlinyje, kai A.Gudaitis pelnė du taškus su pražanga ir pridėjo taiklų metimą nuo baudų metimo linijos (67:66).

Netrukus tritaškį smeigė Jordanas Loydas ir skirtumas dar padidėjo (71:66). Likus 8 sekundėms Sergio Rodriguezas dar dvitaškiu tirpdė deficitą (74:70). Vis dėlto, rusai pergalės iš rankų jau neišleido.

„Zenit“: Jordanas Mickey 17 (5/7 dvit., 1/3 trit., 4/5 baud.), Jordanas Loydas (6 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Artūras Gudaitis (7 atk. kam.) po 13, Sergejus Karasevas ir Billy Baronas po 9.

„AX Armani“: Sergio Rodriguezas 20 (4/6 dvit., 3/7 trit., 3/4 baud., 6 rez. perd.), Kyle‘as Hinesas 12 (8 atk. kam.), Shavonas Shieldsas 10, Nicolo Melli, Giampaolo Ricci ir Devonas Hallas po 8.