24
Vest Bromičo „Albion“ – Londono „Arsenal“ 3:1 (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje dar vieną pralaimėjo patyrė Londono „Arsenal“. Arsene’o Wengero auklėtiniai svečiuose 1:3 (1:1) pralaimėjo Vest Bromičo „Albion“.

24

Šeimininkai A. Wengero komandą pribloškė greitu įvarčiu. 12-ąją minutę po Nacero Chadli pakelto kampinio aukščiau už varžovus, tuo pačiu ir šalia buvusį Laurentą Koscielny, iššoko Craigas Dawsonas. Gynėjas pelnė puikų įvartį galva (1:0).

Po kelių minučių, 15-ąją, gražiu smūgiu po Granito Xhakos perdavimo rezultatą išlygino Alexis Sanchezas (1:1).

Pirmojo kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė smūgiais, po kurių teko paplušėti vartininkams. Beje, „Arsenal“ vartų sargas Petras Čechas rungtynių nebaigė – pirmosios mačo pusės pabaigoje patyrė traumą.

55-ąją minutę Londono futbolininkai grubiai suklydo aikštės viduryje. Po užsitęsusios kontratakos kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Halas Robsonas-Kanu (2:1).

„Arsenal“ galėjo išlyginti rezultatą, bet Danny Welbecko stipriai po kampinio galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį.

Paskutinį rungtynių tašką padėjo C. Dawsonas. Gynėjas vėl įmušė po kampinio, pasinaudojęs vartininko Davido Ospinos kluptelėjimu (3:1).

Kai kurie Londono komandos sirgaliai stadioną paliko anksčiau laiko. Vest Bromiče pakelta daug plakatų, raginančių A. Wengerą trauktis.