Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate iškovojo ir turnyro lentelės viršutinėje dalyje įsitvirtino Utenos „Juventus LKSK“ ekipa. Šeštadienį uteniškiai namuose 83:74 (22:22, 23:11, 22:23, 16:18) įveikė Šiaulių „ABRO-Universiteto“ klubą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Šiaulių, kurie po Audriaus Danusevičiaus dvitaškio su pražanga trečią minutę pirmavo 7:2. Visgi suaktyvinę gynybą uteniškiai kelis kartus privertė varžovus suklysti, o Mariaus Kugaudos tolimas metimas kėlinio pabaigoje sumažino uteniškių deficitą iki minimumo - 10:11. Nors iki pat ketvirčio pabaigos dažniau priekyje buvo svečiai, Rolandas Vaičius prieš pat finalinę kėlinio sireną rezultatą išlygino - 22:22.

Antrojo kėlinio pradžioje „Juventus LKSK“ spurtavo 6:0 ir šiek tiek atitrūko - 28:22. Nors svečiams pavyko priartėti (26:28), uteniškiai vėl spurtavo 17:7 ir įpusėjus mačui „Juventus LKSK“ jau pirmavo dviženkle persvara - 45:33.

Trečiajame kėlinyje vėl sėkmingiau rungtyniavo Utenos klubas, kuris po Sauliaus Raziulio dvitaškio padidino pranašumą iki penkiolikos taškų - 57:42. Iki pat ketvirčio pabaigos aikštės šeimininkai išlaikė panašią persvarą ir tik paskutinių dviejų tikslių atakų dėka „ABRO-Universitetas“ šiek tiek sumažino savo deficitą - 56:67.

Paskutinio ketvirčio pradžioje Šiaulių klubas spurtavo 10:2 ir iš turėtos dviženklės uteniškių persvaros nebeliko beveik nieko - 69:66. Visgi įpusėjus kėliniui Audrius Mineikis pelnė du taškus, Eimutis Petravičius pridėjo penkis iš eilės, Saulius Raziulis - tolimą metimą ir „Juventus LKSK“ spurtavo 11:0 bei atstatė visą turėtą pranašumą - 80:66. Kėlinio pabaigoje svečiai desperatiškai bandė išlyginti rezultatą, tačiau skuboti metimai gelbėjo ne itin daug - „Juventus LKSK“ iškovojo pergalę rezultatu 83:74.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Saulius Raziulis, kuris pelnė 17 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 5 kamuolius. Rolandas Vaičius, Audrius Mineikis (7 atk. kam.) ir Eimutis Petravičius pridėjo po 14, Vaidas Trepočka - 11, Marius Kugauda - 7, Gintautas Matulis - 4, Karolis Kalvaitis - 2 taškus.

Šiaulių komandoje išsiskyrė Vaidas Pauliukėnas (18 tašk., 4/5 trit.), Žilvinas Petraitis (15 tšk.) bei Audrius Danusevičius (11 tšk.).