Antrąjį rezultatyvų perdavimą penktose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa patyrė trečiąjį pralaimėjimą.

Penktadienį išvykoje Vašingtono ledo ritulininkai 2:4 (1:2, 1:2, 0:0) nusileido Dalaso "Stars" klubui.

Po tikslaus D.Zubraus perdavimo antrojo kėlinio pradžioje (24:18) čekui Robertui Langui buvo pavykę išlyginti rezultatą (2:2).

Pats lietuvis per 24 žaidimo minutes 6 kartus metė į varžovų vartus, o trečiame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Pirmojo įvarčio autoriumi "Capitals" gretose tapo Mattas Pettingeris.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Jasonas Arnottas, Scottas Youngas, Philippe`as Boucher`as ir Billas Guerinas.

Vašingtono ledo ritulininkai pergalės iškovoti nesugeba jau ketvirtame NHL mače iš eilės, po įspūdingos pergalės (6:1) sezono atidarymo rungtynėse spalio 9-ąją prieš Niujorko "Islanders".

Kitame penktadienio mače Anahaimo "Mighty Ducks" klubas namie 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) pralaimėjo Otavos "Senators" ledo ritulininkams.