Antrą nesėkmę iš eilės Graikijos krepšinio pirmenybių XVIII turo rungtynėse patyrė keturiolikos ekipų turnyro lyderis bei čempiono titulą ginantis Atėnų „Panathinaikos“ klubas su Šarūnu Jasikevičiumi.

Šeštadienį namuose „Panathinaikos“ krepšininkai 89:93 (18:22, 22:25, 30:21, 19:25) turėjo pripažinti į devintąją poziciją pakilusios Atėnų „Marousi“ (8 pergalės ir 10 pralaimėjimų) komandos pranašumą.

Lietuvis aikštelės šeimininkas pelnė 10 taškų, perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po 4 kartus prasižengė bei suklydo.

Per nepilnas 26 žaidimo minutes (25:38) Š. Jasikevičius pataikė 2 tritaškius iš 5, 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo abu baudų metimus.

Čempiono gretose sėkmingiausiai žaidė Vassilis Spanoulis (19 tšk.), Dimitis Diamantidis (18 tšk.) bei Dimos Dikoudis (14 tšk.).

Antrąją vietą užimantis Pirėjo „Olympiacos“ (15/3) klubas, kurio gretose nežaidė Arvydas Macijauskas ir Renaldas Seibutis, namuose 65:61 (20:11, 21:20, 7:9, 17:21) nugalėjo Atėnų „Olympia“ (10 vieta - 7/11) krepšininkus.

14 taškų į svečių krepšį įmetė Marcas Jacksonas, 10 - Kostas Vassiliadis.

Kituose šeštadienio mačuose Retimno „AGOR Almeco“ 73:69 nugalėjo „Egaleo“ komandą, o Tado Klimavičiaus Larisos AEL (7 vieta - 8/10) 86:78 nugalėjo Atėnų AEK krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 10 taškų, po krepšiais sugriebė 14 kamuolių, blokavo 4 varžovų metimus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei dukart prasižengė.

Per 36 su puse žaidimo minutės T. Klimavičius prametė abu tritaškius, pataikė 4 dvitaškius iš 5 bei 2 baudų metimus iš 3.

Graikijos krepšinio čempionato lyderių rikiuotė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):
1. Atėnų „Panathinaikos“    16  2  1586:1280  34
2. Pirėjo „Olympiacos „     15  3  1541:1331  33
3. Salonikų „Aris TT Bank“  12  5  1273:1179  29
4. „Egaleo“                 10  8  1391:1420  28
5. Atėnų „Panionios“        10  7  1319:1253  27