Antrąją nesėkmę tryliktosiose Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono rungtynėse patyrė antrą vietą užimanti Antano Sireikos treniruojama Kazanės "Uniks" komanda su trimis lietuviais, šeštadienį svečiuose 75:94 (13:23, 16:25, 22:23, 24:23) turėjusi pripažinti tryliktos ekipų turnyro lyderio čempiono titulą ginančio Maskvos CSKA (12 pergalių ir 1 pralaimėjimas) klubo pranašumą.

Rezultatyviausiai svečių komandoje žaidė Kšyštofas Lavrinovičius, pelnęs 18 taškų. Kiek daugiau nei per 20 minučių (20:22) jis pataikė 1 tritaškį iš 2, 4 dvitaškius iš 6, realizavo 7 baudų metimus iš 8, po krepšiais atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau spėjo prasižengti 5 kartus.

Saulius Štombergas per 29 minutes įmetė 13 (tritaškiai 2/7, dvitaškiai 2/3, baudos 3/4) taškų, atkovojo 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, o Darjušo Lavrinovičiaus sąskaitoje 10 taškų (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 2/6, baudos 3/4), 12 atkovotų ir 1 perimtas kamuolys bei rezultatyvus perdavimas per 29 minutes.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Trajanas Langdonas, pelnęs 28 taškus.

Aštuntą pergalę tryliktose rungtynėse iškovojo šeštoje vietoje esanti Rūtenio Paulausko treniruojama Maskvos srities "Dinamo" komanda su su dviem lietuviais, išvykoje 98:91 (24:18, 28:26, 29:21, 17:26) įveikusi dešimtąją poziciją užimančius Surguto "Universitet-Jugra" (3 pergalės ir 10 pralaimėjimų) krepšininkus.

8 taškus (dvitaškiai 3/4, baudos 2/2) nugalėtojams pelnė, 1 kamuolį sugriebė bei 4 rezultatyvius perdavimus atliko 15 minučių žaidęs Giedrius Gustas.

Vos pusketvirtos minutės žaidusio Andriaus Giedraičio sąskaitoje - 2 taškai (dvitaškiai 1/1) ir 1 perimtas kamuolys.