Maltos krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynės tarp „Depiro“ ir „Hibernians“ ekipų virto visišku farsu – paskutines 6 minutes komandos demonstravo antikrepšinį ir tyčia nepelnė taškų.

„Depiro“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje pirmavo 69:68, o tada prasidėjo antikrepšinio šou. Manoma, kad abi komandos norėjo parankesnių oponentų atkrintamosiose varžybose, todėl tyčia vengė taškų.

Antikrepšinio kulminacija tapo paskutinių sekundžių epizodas. „Depiro“ žaidėjas pabandė varžovams iškrėsti šunybę ir metė į savo krepšį, tačiau „Hibernians“ krepšininkas blokavo metimą, apgynė varžovų krepšį ir rezultatas liko nepakitęs.

Teigiama, kad jau pradėtas tyrimas dėl galimų nelegalių lažybų.