Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ lyderis Antanas Udras praėjusią savaitę ir vėl žibėjo Mezon NKL arenose, o sėkmingas aukštaūgio žaidimas užtikrino jam naudingiausio septintosios savaitės žaidėjo titulą.

A. Udras naudingiausiai rungtyniavo penktadienį, kuomet rungtynėse su Molėtų „Ežerūnu“ jis per 34 minutes pelnė 23 taškus (11/13 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo šešis ir perėmė keturis kamuolius bei atliko keturis rezultatyvius perdavimus. Šis mačas aukštaūgiui baigėsi surinkus 29 naudingumo balus. Tiesa, iki geriausių sezono rungtynių (35 naud. bal.) vilniečiui pritrūko šešių naudingumo balų.

Solidžiai krepšininkas rungtyniavo ir kitą dieną vykusiame susitikime Molėtuose. Tąkart A. Udras per 35 minutes pelnė 22 taškus (7/10 dvit., 1/5 trit., 5/9 baud. met.), atkovojo šešis kamuolius, išprovokavo septynias pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Vis dėlto, jo atstovaujamai Suvalkijos komandai savaitgalis buvo dvejopas – „Sūduva-Mantinga“ namuose „Ežerūną“ įveikė 99:95, tačiau svečiuose gavo antausį (68:87).

A. Udras savaitės naudingiausiuoju šį sezoną tapo antrąjį kartą. Pirmąsyk šįmet pripažinimo jis sulaukė po pirmosios sezono savaitės. Šiuo metu jis vidutiniškai renka 24,7 naudingumo balo ir yra naudingiausias visos lygos žaidėjas.

Tinklalapis „nklyga.lt“ apžvelgia ir kitus keturis žaidėjus, kurie taip pat pateko į savaitės geriausiųjų penketuką.

Ignas Razutis, „Ereliai“ (12,5 tšk., 4 atk. kam., 5,5 rez. perd., 20,5 naud. bal.)

Ne itin sėkmingai Mažeikių „Ereliams“ susiklosčiusios rungtynės su Vilniaus „Perlu“ tapo geriausiu individualiu I. Razučio sezono pasirodymu. Krepšininkas per 30 minučių pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo keturis kamuolius, atliko šešis rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus. Mažeikiškiai sostinėje klupo 82:97, o kitą dieną namie šventė pergalė (72:66).

Ovidijus Kaminskis, „Telšiai“ (20 tšk., 7,5 atk. kam., 24,5 naud. bal.)

26-erių puolėjui šis sezonas klostosi banguotai, tačiau per pastarąsias trejas rungtynes krepšininkas rungtyniauja išties solidžiai. Penktadienio susitikime su „Palangos“ krepšininkais jis per 32 minutes pelnė 21 tašką (8/11 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo šešis kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus. Tai yra pakartotas geriausias O. Kaminskio sezono rezultatas. Visgi tai telšiškiams nepadėjo – šiame susitikime O. Kaminskio vedami „Telšiai“ palangiškiams nusileido 67:74.

Martynas Maskolaitis, „Perlas“ (20 tšk., 7 atk. kam. 23 naud. bal.)

20-metis „Perlo“ komandos puolėjas žaidžia geriausią karjeros sezoną, o praėjusį penktadienį M. Maskolaitis sužaidė ir geriausias karjeros Mezon NKL pirmenybėse rungtynes. Krepšininkas susitikime su Mažeikių „Ereliais“ per 24 minutes pelnė 23 taškus (4/7 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo penkis kamuolius bei surinko 26 naudingumo balus. Vyšnia ant torto – „Perlo“ pergalė (97:82).

Edvinas Jezukevičius, „Vytis“ (16,5 tšk., 7,5 atk. kam., 24 naud. bal.)

Praėjusios savaitės naudingiausias žaidėjas ne tik vėl prasibrovė į geriausiųjų penketuką, o ir buvo arti to, kad MVP laurus susižertų antrąjį kartą iš eilės. „Vyčio“ centras puikiai pasirodė penktadienio susitikime su Joniškio „Delikatesu“, kai per 21 minutę pelnė 20 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 7/10 baud. met.), atkovojo šešis kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus. E. Jezukevičiui tai buvo antrasis geriausias sezono susitikimas. Geriausią pasirodymą (37 naud. bal.) jis surengė dar praėjusią savaitę.