Praėjusias rngtynes dėl COVID-19 protokolo praleidęs Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias Naujojo Orleano „Pelicans“ (13/24) krepšininkas, tačiau lietuvio atstovaujamas klubas namuose 104:115 (24:23, 25:29, 28:30, 27:33) nusileido Jutos „Jazz“ (27/10) komandai.

J. Valančiūnas per 30 minučių įmetė 25 taškus (6/11 dvit., 3/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir padarė dvi klaidas.

Aikštėje didžiąją mačo dalį vyko atkakli kova. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo tik 52:51. Vis dėlto dar trečiajame kėlinyje mini spurtą surengę Jutos krepšininkai atritrūko iki 76:66.

Nepaisant to, savo šansų „Pelicans“ dar turėjo. Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui jie vėl atsilikinėjo vos keliais taškais.

Bet tada svarbius taškus pelnė svečių lyderis Donovanas Mitchellas, tritaškius pataikė Bojanas Bogdanovičius, o „Jazz“ atitrūko iki 106:97 ir išlaikė pergalingą pranašumą iki pat mačo pabaigos.

Nugalėtojams D. Mitchellas pelnė 25 taškus, Mike'as Conley pridėjo 22.

Tiesioginis lietuvio oponentas Rudy Goberto surinko galingą dvigubą dublį – 10 taškų ir 17 atkovotų kamuoli.

„Pelicans“ Joshas Hartas dar surinko 15 taškų.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 25 (6/11 dvit., 3/7 trit., 9 atk. kam.), Joshas Hartas 15 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 13, Devonte Grahamas ir Herbertas Jonesas po 11, Brandonas Ingramas 10.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 29, Mike'as Conley 22 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 21, Jordanas Clarksonas 14, Rudy Gobertas 10 (17 atk. kam., 2 blok..