0
TV3

Anglijoje pergales šventė favoritai

Šeštadienio popietę Anglijoje prasidėjo XVII-asis "Premier" lygos pirmenybių turas.

Nesunkią pergalę namuose iškovojo ir bent trumpam į pirmąją turnyrinės lentelės vietą pakilo Brendano Rodgerso vadovaujami "Liverpool" futbolininkai.

Luiso Suarezo vedami šeimininkai 3 - 1 palaužė Malky Mackay treniruojamą "Cardiff City" ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė minėtasis L.Suarezas, kuris taip pat atliko rezultatyvų perdavimą Raheemui Sterlingui. Visi trys įvarčiai buvo įmušti pirmajame kėlinyje.

Antrajame kėlinyje pasižymėjo Jordanas Mutchas, sušvelninęs rezultatą, tačiau "Liverpool" ekipa pergalės iš rankų nepaleido.

XVII-ojo turo susitikimuose pergales taip pat šventė ir abu Mančesterio klubai.

"Mancheter United" ekipa namuose be didesnio vargo įveikė "West Ham United" futbolininkus rezultatu 3 - 1.

Pirmajame kėlinyje įvarčius mušė Danny Welbeckas ir Adnanas Januzajus, antrajame pasižymėjo Ashley Youngas. Paguodos įvartį Samo Allardyce'o auklėtiniams įmušė Carltonas Cole'as.

Tuo tarpu "Manchester City" futbolininkai po permainingos kovos šventė pergalę prieš "Fulham" klubą.

Yaya Toure ir Vincento Kompany įvarčiai leido pirmajame kėlinyje Manuelio Pellegrini auklėtiniams įsiveržti į priekį, tačiau antrajame rezultatas tapo lygus po Kierano Richardsono tikslaus smūgio bei V.Kompany įvarčio į savus vartus.

Vis dėlto, Jesusas Navasas netrukus pranašumą "miestiečiams" sugrąžino, o Jamesas Milneris pergalę užtvirtino.

Pergalę taip pat iškovojo ir "Newcastle" klubas, kuris išvykoje 3 - 0 susidorojo su "Crystal Palace" gynyba.

Įvarčius nugalėtojams mušė Yohanas Cabaye ir Hatemas Ben Arfa. Vieną į savus vartus įsimušė Danielis Gabbidonas.

Po šeštadienio susitikimų turnyrinės lentelės viršuje ankšta - pirmoje vietoje su 36 taškais žengia "Liverpool" futbolininkai, antroje rikiuojasi "Man City" su 35. "Arsenal" klubas, šio turo rungtynes žaisiantis pirmadienį nukrito į trečiąją poziciją, o "Chelsea" su 33 taškais - ketvirtoje vietoje.