Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygoje 2 – 0 susitvarkė su „Southampton“ futbolininkais.

Edwardas Nketiah jau 8-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų kampą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 10-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Grubia vartininko klaida pasinaudojęs E.Nketiah pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Shane‘o Longo 78-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Jackas Stephensas susitikimo pabaigoje užsidirbo raudoną kortelę ir „Southampton" liko rungtyniauti dešimtyje.

Netrukus Josephas Willockas nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino „kanonierių" pranašumą 2:0.