Pergale Eurolygos ketvirtfinalį pradėjo Stambulo „Anadolu Efes“. Jie namuose 90:63 (20:18, 24:22, 20:10, 26:13) sutriuškino Madrido „Real“.

Serijoje iki trijų pergalių turkai išsiveržė į priekį 1:0. Kitas rungtynes ekipos žais ketvirtadienį Stambule.

Svečiai rungtynes pradėjo aktyviau, bet ženklesnio pranašumo neįgijo. Sertačas Šanli ir Krunoslavas išvedė „Anadolu Efes“ į priekį – turkai išliko priekyje iki pat antrojo kėlinio galo, kai „Real“ išlygino situaciją (39:39).

Po pertraukos „Real“ nebeturėjo atsakymų. „Anadolu Efes“ įjungė aukščiausios klasės puolimo mašiną ir nurūko į priekį dviženkliu pranašumu (52:42).

Pranašumas dar šiek tiek padidėjo besibaigiant trečiajam kėliniui, bet „Real“ galiausiai sulūžo ketvirtajame. „Anadolu Efes“ smogė spurtu 11:0 ir išsprendė rungtynes iki pabaigos likus dar 6 minutėms (77:53).

Rungtynių metu susižeidė pagrindinis Stambulo klubo įžaidėjas Vasilije Micičius. Visgi po rungtynių jis teigė, kad nieko rimto neatsitiko.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 19, S. Šanli 16, Shane'as Larkinas 14 taškų.

„Real“: Trey'us Thompkinsas 13, Walteris Tavaresas 10, Nicolasas Laprovittola 9 taškai.