Jonas Valančiūnas ir vėl nuostabiai išnaudojo jam skirtą laiką, įsūdė du tritaškius, o Toronto „Raptors“ (39-16) iškovojo įtikinamą pergalę NBA pirmenybėse.

Kanados ekipa 123:103 (30:26, 32:29, 28:19, 33:29) sudaužė Šarlotės „Hornets“ (23-33).

Ketvirtą kėlinį svečiai pradėjo spurtu 25:5 ir turėjo 36 taškų pranašumą, bet vėliau kiek apmažino apsukas.

J.Valančiūnas vos per 23 minutes aikštėje pelnė 21 tašką (7/12 dvit., 2/2 trit., 1/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir perėmė kamuolį.

Jo tiesioginis varžovas Dwightas Howardas pelnė 17 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

Toronto klubui 25 taškus pelnė DeMaras DeRozanas, 24 CJ Milesas (6/9 trit.). „Hornets“ išsiskyrė 23 taškus pelnęs ir 9 rezultatyvius perdavimus atlikęs Kemba Walkeris.